Burtnieku 7, Saurieši,
Stopiņu novads LV-2118

t: 2 64 64 868


Vingrot.lv

Lapa:  1   2

Atjaunots fizioterapijas kabinets

fizioterapijas kabinets

Ar prieku paziņojam, ka esam pielikuši pēdējos punktus uz "i" un pabeiguši fizioterapijas kabineta remonta darbus!
Laipni lūdzam!
Vingrot.lv sniedz šādus fizioterapijas pakalpojumus:

  1. Ārstnieciskā vingrošana
  2. Rehabilitācija pēc traumu periodā
  3. Grūtnieču sagatavošana dzemdībām
  4. Jauno māmiņu Hendling apmācība
  5. Ārstnieciskā masāža
  6. Skoliozes terapija
  7. u.c.


Fizioterapeite Vija Tračuma piedalās raidījumā "Dzīvīte"

Dzīvīte

Fizioterapeite Inese Liepiņa piedalās raidījumā "Dzīvīte"

Dzīvīte

Ģimenes studija - raidījums par bērnu ortopēdiju

LR-1

Agnese Linka , Olga Rimšāne 7.09.2015, 15:06

    Jo bērni kļūst vecāki, jo vairāk veidojas stājas problēmu. Pirmā, otrā kursa studentiem augstskolā jau parādās skolioze. Tās ir problēmas, kas sākušās jau bērnudārza vecumā. Ir vajadzīgas piemērotas mēbeles mācību iestādēs, ir jāmāca bērni pareizi sēdēt.
    Bērniņam sperot pirmos soļus un sākot staigāt, veidojas pēdas, kāju forma un stāja. Katram mazulim šo procesu var ietekmēt dažādi faktori, piemēram, iedzimtība, pareizs kāju balsts vai citi fizioloģiski procesi, arī gūžas locītavu stāvoklis. Katrs bērna attīstības posms, katrs pēdas strukturāls vai funkcionāls traucējums var ietekmēt visu ķermeni, īpaši balsta un kustību orgānu sistēmu. Ne velti mugurkaulu var dēvēt par cilvēka balstu visa mūža garumā. Ģimenes studijā saruna par bērnu ortopēdiju, kā šīs zināšanas šajā jomā un savlaicīga ārsta konsultācija var būt noteicošais faktors veselīgam bērna augšanas procesam un svarīgs faktors labai fiziskai veselībai visā turpmākajā dzīvē? Studijā diskutē Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bērnu traumu, ortopēdijas un mugurkaula ķirurgs Jānis Upenieks, medicīnas doktore, Rīgas Stradiņa Universitātes Anatomijas un antropoloģijas institūta morfoloģijas katedras asociētā profesore Silvija Umbraško un SIA "Baltijas Fizioterapija" specialiste Vija Tračuma.

Māmiņu dienas kruīzs

Māmiņdienas kruīzs

   2015. gada 10. maijā Tallink par godu Māmiņdienai rīkoja Māmiņdienas kruīzu ar īpaši ģimenēm sagatavotu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa M/S Isabelle un Stokholmā, kurā piedalījā arī Vingrot.lv fizioterapeites Inese Liepiņa un Vija Tračuma sniedzot mammām konsultācijas par mazuļu handlingu, zīdaiņu aprūpi, pareizo apavu izvēli, skolas somu smagumu, pareizu sēdēšanu skolas solā. Tika rīkoti bērnu treniņi un stafetes, kurās tika ietverti spēļu elementi, ar mērķi uzlabot bērniem līdzsvaru, koordināciju, veiklību un muskuļu spēku. Atsaucība bija tik liela un bērni ļoti labprāt atgriezās mūsu telpās, lai vingrotu vēl un vēl, par ko liels gandarījums.
   Sirsnīgs paldies Tallink un personīgi pasākuma organizatorei Kristīnei Gūtmanei par uzaicinājumu un iespēju pavadīt 3 interesantas dienas poularizējot mūsu fizioterapijas plašās iespējas!

Teipošana

Teipošana Šogad mūsu kabinetā pieejams jauns pakalpojums - teipošana. Teipošanu pielieto lai mazinātu hroniskas un akūtas muskuļu sāpes, pazeminātu, vai paaugstinātu muskuļu tonusu.
Plašāka informācija pieejama šeit: vingrot.lv/pieaugušieLapa:  1   2Tweets by @vingrot